| DanDenisă a întrebat:

Cand incepe sezonul motociclistilor anul acesta?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Ce vrei sa zici cu sezonul motociclistilor, cand vor iesi propietari la plimbare cu ele? Eu personal am mers si iarna trecuta cand era uscat pe jos si in fiecare zi cand e frumos si nu ploua.

| DanDenisă explică (pentru FlorinDiablo):

Pai e normal, atata timp cat ai motor iesi oricand! tongue Dar aici ma refer la : drumuri lungi parcurse, raliuri, circuite, multe altele happy! Acum un an, spre exemplu totul a inceput de la 5 aprilie! Multumesc oricum

| nonety a răspuns:

Maine
happy funda?

| DiannaDia a răspuns:

5 aprilie parca...

| DanDenisă explică (pentru nonety):

Vreau date exacte, ca asa spune oricine ce zi si ora vrea tongue! Multumesc oricum happy

| DeKoniec a răspuns:

5 aprilie. Succes!