| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna,am si eu niste intrebari: Cand incepe Pariu cu Viata sezonul 4? Cand incepe Iubiri Secrete sezonul 5? Cand incepe X Factor sezonul 3? Cand incepe Te Cunosc De Undeva sezonul 3? Cand incepe Romanii au Talent sezonul 3? A aparul revista Popcorn pe acest an? Din cate am auzit eu apare anul acesta, este adevarat? Dau funda pentru raspunsul concret la aceste intrebari!

Răspuns Câştigător
| DeneRicky a răspuns:

Deci...
1.Pariu cu Viata incepe pe 25 martie nu pe 4 martie.
2. Iubiri Secrete incepe pe in februarie nu stie exact ziua dar cam tot asa cu Pariu cu Viata.
3.X Factor incepe in aprilie, cam prin mijloc.(nu stiu exact dar cam asa )
4.Te Cunosc de Undeva incepe pe 16 februarie.
5.Romanii au Talent incepe pe 15 februarie.
6.Nu,din pacate nu a aparut.sad
Sper ca ti-am fost de folos.happy:*

| AndreeaNustiu explică (pentru DeneRicky):

Defpt Pariu cu Viata incepe pe 13 martie.

12 răspunsuri:
| alien134340 a răspuns:

Pariu cu viata incepe pe 4 martie

| AndreeaNustiu explică:

Deci pana la urama cand incepe Te Cunosc de Undeva sezonul3?

| oBuburuză a răspuns:

Pariu cu Viata si Iubiri Secrete incep in primavara, doar atata stiu. restul nu stu, intereseaza-te pe net!

| AndreeaNustiu explică (pentru oBuburuză):

M-am interesat si nu imi da, ori cum meri de raspuns.

| AndreeaNustiu explică (pentru oBuburuză):

Mersi de raspuns.

| MCatalina a răspuns:

1. martie 2. februarie - nu-s sigura 3.nu s-e stie exact in primavara 4. februarie-martie 5.nu sunt sigura, dar cred ca nu Sper ca te-am ajutat big grin

| andreutza33 a răspuns:

Pariu cu viata incepe pe 13 martie. ca a spus si la televizor

| annastrumf a răspuns:

Decii denericky a raspuns gresit
la pariu cu viata si la iubiri secrete eu stiu pe cat dar ai dat funda siii
nu-ti mai zic acum

| Tine_Dansez_Pentru_1989 a răspuns:

Aici poti vedea Romanii au talent Sezonul 3 http://blackpedia.ro/romanii-au-talent-15-februarie/

| Anda_Vaduva_1997 a răspuns:

Sa incepem cu inceputultongueariu cu viata, sezonul 4 incepe pe 11 martie(de unde stiu:pai mama lucreaza la TVR si stie grilele de progame de pe tot anul intr--un an sunt 2 mari grile(de primavara si de toamna)dupa cu ai auzit pariu cu viata incepe in primavara, deci candva in martie(asta e sigur)sigur mai este si faptul ca nu incepe in niciun caz in prima luni din martie adica(4 martie)ci in a doua luni pentru ca asa incep toate grilele deci asta inseamna 11 martie)romanii au talent incepe in 15 februarie asta au mai anuntat si la televizor de restul nu stiu pentru ca nu ma uit. sper ca te-am ajutat. :*

| jamaica11212112 a răspuns:

Se zvoneste ca pe data de 18 martie Pariu cu Viata revine, dar mai sunt publicate in online si stiri in care se spune ca Pariu cu Viata revine pe 4 martie, in prima luni din cea de a treia luna din anul 2013, dar nimic nu este sigur, cert este ca luna martie va aduce Pariu cu Viata.