| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.in Ungaria, in Austria-Viena si Italia-Santa Maria degli Angeli(Assisi), si Torinolove struck:Xlove struck. a fost cea mai atre calatorie din anul 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transfagarasan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in america si in spania... dar am vizitat toate orasele: fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de la extaz la agonie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare in Saturn, Neptun, Mamaia sutul de vacanta Costinesti...si Campina cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Austria
OMG a fost asa de frumos, munte, liniste, soare love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In turizm! oo cit de super a fost sa dormim 5 zile in corturi. minkarea preparata la aer liber, lemne pu foc in fiecare zi stringeam...concursuri foarte interesante(sportive)...alergam cite 3 km.pakat ca nu am iesit invingatori, ne-am clasat pe 4, dar tot este un loc; foarte interesant, mi-a placut! am mai fost de 2 ori, dar a treia oara a fost cu mult mai interesant! faintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu trotineta pan' la frigider >.> incearca si tu este ieftin si foarte mistosmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drumul pana la scoala laughing 30mwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...acasa ...in camera la mine la televizor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in curte. eu stau non-stop la PC de 2 anisori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in vienna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Londra

| Dizzydizz a răspuns:

Acum sunt la Bucuresti.La o prietena.Nu pot spune ca e tare, dar ma uimesc lucrurile de aici, lumea, totul.

| Deyutza a răspuns:

Am fost doar intr-o statiune Tashnad, un fel de shtrand, locul unde ne-am cazat a fost superb...in rest doar prin oras, se simte criza si la noi happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai m-am plimbat mult in 2010. Sa zicem ca ma bucur ca am avut ocazia sa vizitez Bucovina.

| BiaSiAtat a răspuns:

Din Zagreb La Ploiesti... A fost extravaganta si neasteptata.Am luat 3 trenuri.

Noi am crezut ca am luat trenul de la Zagreb la Bucuresti dar trenul acela nu ma exista laughing
Eu cu mama si cu sora ea mai mica am luat trei trenuri cu o bicicleta de bebelusi dupa noi si inca doua valize gigantice.Eu nu dormisem 24 de ore sora mea mai mica 22 de ore si mama la fel ca mine!

Ha ha ha laughing

| NoMusicNoLife a răspuns:

De la Oradea la Brasovbatting eyelashes

| Andruza a răspuns:

Bună doamna Stela.
Păi cea mai tare călătorie pe care am făcut-o a fost în Italia.
M-am distrat de minute, nu pot să descriu cât am putut să râd.
Și din aceea cauză tot mă mai duchee hee...
Sper că și vara asta.
Pa, pa

| Lala20 a răspuns:

Cu prietenii 3 zile geniale la Predeal (partiile de ski + Babele+ Sfinxul+ cota 1400 unde am avut "placerea" sa ne intalnim cu un urs, laughing dar nu ne-a atacat), apoi pe Transfagarasan si o noapte in Sibiu + festival! love struck Foarte tare!

| lucian a răspuns:

Pana la magazin

| lucian a răspuns:

Am stat acasa

| SalutTpu a răspuns:

Pana la constanta big grin

| Onutzyk a răspuns:

Pana la baie laughing

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Am fost intr-o minunata calatorie,
prin jurul Olanestiului
Am plecat pe Transfagaras si inca o saptamana ne-am mai petrecut-o si la brasov
am vizitat foarte multe acolo, am fost cazati si in Valcea, iar la Olanesti si la Brasov a fost superb

| Bizzareq1 a răspuns:

Cea mai tare calatorie a fost la Sovata, eu am mai fost in Egipt, in Tunisia, a fost ff frumos

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pana la sibiu la rudele mele.Acolo m-am si jucat cu catelul... Ce fain a fost!

| tlaura a răspuns:

Aproape nici una. in 2010 cred ca nu m-am distrat tare bine. dar in 2011 o sa fie distractie maxima!

| tlaura a răspuns:

Multee au fost! foarte multe