| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| StelaTPUro explică:

Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

| RMihai a răspuns:

Italia -Ravena, Venetia, Bologna a fost cea mai tare din 2010

| CristineDelaruss a răspuns:

Cam, pana la magazin.
No money.
Dar putem zice ca pana in Timisoara.hmm

| Razvan1807138078340 a răspuns:

In Brasov

| xXLipHeartSweetieDudeXx a răspuns:

Cand ma plimb peste tot cu placa de skate si vad tot orasul!
defapt...cand am fost in grecia si m-am dat in topoganul ala mare la AquaPark.Sau in Egipt cand ma bplimbau camilele.

| Riyukii a răspuns:

Mie.pai.
In Bulgariabig grin
Am fost in Nessebar.
Cazarea a fost :WOW! hotelul a fost de 5 stele, tot ce trebuia, totul all-inclusive, nu plateai ca in Romania plaja si sezlongul.Totul a fost gratis.inafara de mesele principale.mai erau restaurante, baruri,. tot ce trebuia.la orice ora.angajatii,multi dintre ei, stiau cat de cat romana, au fost si multi romaani.totul curat.perfect.
Am fost si in Old Nessebar[Vechiul Nessebar]. arhitectura, marea.totul.:X:X
Acolo chiiar mi-a placut.

| Sconcsiş a răspuns:

Aia de la WC până la chiuvetă, prin februarie.

| edytza2000 a răspuns:

Ruta asta:Romania-ungaria-slovenia sau slovacia-Italia-franta

| SatanaInIzmene a răspuns:

Am facut o calatorie extra-corporala pe taramurile nirvanei.Am vrut sa mestec in Perfectiune, sa gust din Absolut si sa fur cateva kile de Intelepciune.
Daca iti scriu acum, imagineaza-ti ce s-a intamplat. Una peste alta, a fost tarewinking

| sNikvi112 a răspuns:

Pan* la super-market laughing

| Cretaker a răspuns:

2010 a trecut de mult, Stela...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe criza asta, pe loc repaus!
Pa, pa.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna Stela.
Cea mai tare calatorie a fost in vacanta de vara a anului 2010[a fost cea mai tare excursie]
Poi sa incepem de la inceput.In vacanta de vara doamna directoare a hotarat ca cei mai buni elevi din scoala sa faca o excursie pana in tabara din jud Gorj...
In tabara am fost cam 25 de copii, aproape cei mai buni elevi ai scolii noastrehappy[totul era gratis], si normal ca am fost si eu.
Acolo am cunoscut cateva fete cu care m-am imprietenit, chiar si acum in prezent mai vb cu ei.
La revedere...kiss
cine vrea sa vada pozele sa imi trimita mesaj privat[pozele sau postat pe net]si va dau link

Răspuns utilizator avertizat
| angel99_2049 a răspuns:

In Bucuresti, la mall-ul Cotroceni

| Pufoshenia a răspuns:

In Paris la turnul Efel alaturi de familia meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la bucatarie

| Deyutza a răspuns:

Am fost doar intr-o statiune Tashnad, un fel de shtrand, locul unde ne-am cazat a fost superb...in rest doar prin oras, se simte criza si la noi happy

| putzoc a răspuns:

Calatoria mea preferata a fost un fel de tabara. Am inchiriat 1 vila ( 10 baieti si 11 fete+1 prof cu nevasta). ce mi s-a parut frumos a fost: Profesorul si nevasta-sa ne-au lasat sa facem tot ce vrem noi. cheful a fost unu de tinut minte ( alcool, muzica, femei, foc, gratarit pana dimineata etc). As putea-o numi calatoria perfecta. Marti ma duc cu aceeasi oameni dar de data asta la munte(Baisoara) actionam tot ca si in prima tabara. presimt un chef pe cinste.
PS: prima tabara a fost in Tasnad. si cel mai frumos nu eram cazati nici in statiune si nici aproape de centrul orasului ( ne-0am putut face viata, muzica la maxim alea alea)

| ralukiy a răspuns:

La Slanic Moldova, Tg. Ocna si in tabara Oglinzi cu clasa.

| Adeeliiina a răspuns:

Poi, cea mai tare a fost cea din Piatra Neamtbatting eyelashes
Super

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Am inconjurat Romania:X apoi => am mers prin capitala ungariei si am vizitat`o:X =>austia capitala si cateva muzee:X =>germania pe care cred ca am luat oras cu oraslaughing)):X o stiu toata:X

| Sconcsiş a răspuns:

A, şi mai era una prin Narnia parcă

| RockForever99 a răspuns:

In Franta...

| mykaela_8355 a răspuns:

Romania-Belgia

Răspuns utilizator avertizat
| Honolulu a răspuns:

Eu am fost in Caraibe si in cele mai mari orase din Statele Unite cum ar fi New York, Los Angeles, San Francisco, Miami beach, Las Vegas. Am fost in Caraibe cu un vas de croaziera super tare, am mai fost la cascada Niagara, pe lacul Colorado,,,, in Africa mai exacthee hee la piramide (keops, kefren si nenea mykerinosbig grinbig grin, Am mai fost in Bahamas si in Honolulu (daca stii pe ce parte a globului este)laughing din nefericire nu am reusit sa merg si in Hawaicrying imi planuiam aceasta excurise de 2 anipuppy dog eyes o fost Excelent, iar in 2011 o sa aleg Australia :X:XSper ca te-am ajutat

| Lorє๔คnค a răspuns:

Stela, din cauza crizei, aproape nimeni nu-si mai permite sa calatoreasca undeva, mai ales in strainatate.

Cea mai tare calatorie a mea a fost de la Braila la Bucuresti.
Atat.sad

| Matador a răspuns:

Daca am facut o calatorie mai moale se pune?
Cu ce te pot ajuta eu la intrebarea asta?
Nu poti dormi daca nu stii pe unde am umblat in 2010?
Se pare ca esti mai penibila decat mili cirus aia.

| lilly12345678 a răspuns:

Homorod bai apoi mures... apoi sighisoara \pai sovata...foarte taree::::::::::::::happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy