| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Marea Britanie!:X&Venetia

| Sweet111 a răspuns:

In egipt... A fost super tareeeeeeeee love struck

| OneMoreChance a răspuns:

Australia - Perth :X
si
Austria - Amstetten

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

In Israel. Am vizitat toate obiectivele turistice/eligioase. A fost suuperr

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

In Israel. Desi am mers ff mult pe jos, mi-a placut fff mult.

| Ađııa a răspuns:

Pe Trans-Fagarasan happy

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna Stela.
Cea mai tare calatorie a fost in vacanta de vara a anului 2010[a fost cea mai tare excursie]
Poi sa incepem de la inceput.In vacanta de vara doamna directoare a hotarat ca cei mai buni elevi din scoala sa faca o excursie pana in tabara din jud Gorj...
In tabara am fost cam 25 de copii, aproape cei mai buni elevi ai scolii noastrehappy[totul era gratis], si normal ca am fost si eu.
Acolo am cunoscut cateva fete cu care m-am imprietenit, chiar si acum in prezent mai vb cu ei.
La revedere...kiss
cine vrea sa vada pozele sa imi trimita mesaj privat[pozele sau postat pe net]si va dau link

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna stela
cea mai faina calatorie a fost...la Gura Humorului cu cativa elevi din scoala(cei care erau pe la dansuri si la piesa de teatru). deci am stat 2 zilesaddar a fost super mijto.adica am stat in camera cu inca 4 fete si eram la ultimul etaj al pensiunii.noaptea tot veneau ceilalti baieti si fete de prin celelalte camere la noi deoarece profesorul adica profesorii care eu fost cu noi nu ajungeau pana la noi in camera deoarece ei erau la primul etaj si nu se auzea nimic.ne-am batutu cu spuma de par neam facut coafuri trasnite si machiajuri si mai si. ziua am fost cu mocanita la partia de ski de acolo iar pe marginea drumului erau desene facute cu spray(grafiti din ala). am fost si am vazut o apa maaaare era tt inghetata.seara am mers la scoala de acolo ca sa facut discoteca si o fost super mijto.si erau sh niste baieti ffff dragutsi pe acolosmugsmugiar seara stateam la geam nsi in blocul alaturat era un baiat cre asculta toata noaptea muzica si dansa ca nebunul prin cameralaughinglaughinglaughinglaughingo fost fain si directoarea zicea ca mai mergem si la vara...acm sa vedemwinking

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

La Durau

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai. cand am fost in Turcia.big grin

A fost cea mai distractiva, funny si aglomerata saptamana din an.big grin

| Darkus a răspuns:

Am fost cu familia in Spania, intr-un sat de vacanta El Rompido. apoi am mers in sevilia era aproape apoi la stramtoarea gibraltar, in barcelona, in londra, in praga, si in malaga a fost cele mai misto pana aquma; si as vrea sa ma duc in Franta sa vad monumentele din pariswinking

| publicname a răspuns:

Viena

| ßarbie a răspuns:

La mare, la ocne:X

| andreeeeea a răspuns:

Drumu pana la magazin si inapoirolling eyes

| RiRihXd a răspuns:

In Dubai...in visrolling on the floor. Pai cred ca pana la...Pana la Parsihappy.

| Tzuc a răspuns:

In Ungaria, Austria-Viena si Italia-Assisi si Torino. a fost cea mai frumoasa calatorie in 2010.superb:X.sper si anul asta sa mai mergtongue

| Ochiialbastrii a răspuns:

Am fost in Valcea thinking Dragasani
Eu sunt din constanta happy

| AndaAndore a răspuns:

Buna happy
Eu am fost in Paris. A fost foarte frumos, adica cum n`ar fi, in orasu` romantismului? love struck
Am fost si`n Bulgaria, dar cea mai tare calatorie pe care am facut`o in 2010 a fost in Paris, garantat.
Numai bine :*

| Naspa6969 a răspuns:

Cand am mers in Dunare big grin

| madalina188w a răspuns:

A fost ziua mea de nastere am petrecuto alaturi de familie prieteni, rude, colegi persoane dragi mie

| iiGabytsa a răspuns:

Eu am fost in multe locuri, si toate erau minunate! Nu pot sa scriu aici cat de frumos a fost in toate locurile! Adica nu stiu cum sa va explic.toate locurile in care ne ducem sunt minunate!

Fiecare cu parerile lui, nu?

| asy25 a răspuns:

Cand am fost la, are
oarte tarebig grin

| SomeBody12425356 a răspuns:

In ziua de craciun eu (aveam 12 ani) cu pietenul meu cel mai bun (tot 12 ani) si varul meu (31 de ani) am mers pana la Sura(un lac foarte mare din resita) pe jos, 12 kilometri pe o zapada cu grosimea de aproximativ jumatate de metru.(parintilor le-am zis ca mergem la o plimbare cam 1 ora dar a fost 8 ore)

| FlOwErPoWeR a răspuns:

In miamilaughing

| EnnY a răspuns:

Am mers in Italia dar a fost un drum obositor doar prin Romania caci numai in Romania drumurile nu sunt drepte

| Lorє๔คnค a răspuns:

Stela, din cauza crizei, aproape nimeni nu-si mai permite sa calatoreasca undeva, mai ales in strainatate.

Cea mai tare calatorie a mea a fost de la Braila la Bucuresti.
Atat.sad

| xBlackPearlX a răspuns:

Am mers cu avionul in spania, am vizitat muzee (2 muzee) am mers la targoviste,... aaa am mai mers in excursi cu clasa la mc laughingrolling on the floor am mers si am vazut filme la cinema... cam atat

| CatalinaMarina a răspuns:

Pai pana in partea cealalta a globului.In vishee hee

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Am inconjurat Romania:X apoi => am mers prin capitala ungariei si am vizitat`o:X =>austia capitala si cateva muzee:X =>germania pe care cred ca am luat oras cu oraslaughing)):X o stiu toata:X

| Iustiina a răspuns:

Am fost in Italia-Roma si am stat o saptamana. Apoi am mers la Vistisoara si am stat tot o saptamana. Am mers cu colegii mei de la scoala. La o cabana de la vistisoara sunt doar 2 camere de vizitatori si eram 5 fete si 5 baieti. Ne inghesuiam acolo si nu mai aveam unde sa dormim ca baietii veneau peste noi! Apoi am mers cu parintii la Praid. Dar nu am stat decat 2 zile. In timpul stat acolo am vazut MINA DE SARE. A fost minunat!