| Psihiatra a întrebat:

Care a fost cel mai frumos loc in care ati fost?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Grecia- Insula Skiathos si croaziera cu vaporul pe marea Egee.

16 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Venezia!

| Dina_4962 a răspuns:

La capitala, la manastiri, la cafenele...desigur ca as dori sa ma duc si in alte tari dar sper ca cind voi mai creste...

| Floreenofficial a răspuns:

Orasul mangalia.il ador :X

| Blackwoman27 a răspuns:

Eu am fost in Bucuresti si Poiana Brasovhappybig grintongue

| Xperson a răspuns:

Aqoa parc linga oceanul pacific, portuglia...

| marius577 a răspuns:

Pai Paris.

| mgtow a răspuns:

Intro cabina de vopsit masini

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până acum Castelul Peleș.
Pa, pa.

| Gicone a răspuns:

Constanta!

| Airplane a răspuns:

Un loc foarte frumos poate fi si unul unde esti tu cu prietenul tau...si petreceti clipe frumoase impreuna smug[funda?]

| costy97 a răspuns:

Pai cheile dambovicioarei si transafagarashanul au fost suberbe din moment ce am fost de trei ori pe trans

| Psihiatra explică:

Si eu am fost vara trecuta in skyathos. e superb!

| LLLLLLLL a răspuns:

Cel mai frumos loc pentru mine esti Branul.

| Cirstina a răspuns:

Germania

| GuessWho_8607 a răspuns:

Pai.in Romania, tinand cont ca sunt din Brasov : Poiana Brasov, Bran, Cheile Dambovicoarei, Transfagarasan, drumetii in Piatra Craiului
iar in strainatate : Berlin, Paris, Amsterdam si Venezia (acum lucrez la 40 de km de Venezia)

April
| April a răspuns:

Pe Ceahlau.