| tonyc7 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai indepartata tara de Romania in care poti ajunge lejer si cu autocarul (exclus avionul), chiar daca timpul calatoriei dureaza mai mult decat la avion (chiar si mai mult de o zi de mers)?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marea Britanie, Spania, Norvegia, Suedia, Finlanda etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic Portugalia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania Germania

| Emilia2022 a răspuns:

Eu recomand Portugalia, acolo am fost cu autocarul si a fost super drumul. Am cautat mai multe firme de transport si am ramas la Elitur Trans. Curatenie impecabila, punctualitate, tot ce vrei. Am tinut mult la lucrurile astea si nu am ramas dezamagita. Sunt rapizi, dar circuli si in siguranta in acelasi timp, ca soferii au experienta cu drumul Romania-Portugalia, il fac zilnic.