| cetateandezgustat a întrebat:

Care este distanta dintre avion (Charleroi) si autocar (Flibco) in metri / minute de mers normal?

In Belgia, la aeroportul Charleroi (unde ajunge WIZZ Air-ul) se gasesc autocare Flibco care ar trebui sa ia oamenii direct din aeroport. Este suficient sa las 30 de minute intre ora la care ar trebui sa soseasca avionul si ora la care ar trebui sa plece autocarul? Sau se ajunge greu? Au avioanele de la WIZZ intarzieri mai mari de 20 de minute adesea?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai fost? Te-ai întors?