| Geena a întrebat:

Care e destinatia turistica la care visezi? De ce?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Consider ca Egiptul are un mister aparte si merita vazut!:X... Tematica lui fiind aventura, relaxarea, desertul, plaja, sporturiile acvatice, istoria si religia!
Principalele statiuni turistice din Egipt, pentru care vei putea gasi oferte de vacanta la agentiile turistice din Romania sunt: Hurghada, Sharm el Sheikh, El Gouna si Taba!
...Si un site ce mie imi place mult!
http://www.paranormal.ro/mistere/egipt/egipt.htm

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sankt-Petersburg.Pentru ca pe strazile sale s-a plimbat Esenin.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Dubai.Pentru ca de multe ori simt nevoia de a sta intr-un lux total.Sa uit de vremea ploioasa si de ninsoarea din tara.Sa stau la soare, sa beau cocktailuri.Sa mananc toate specialitatile existente pe acolo.Sa se comporte lumea frumos cu mine...chiar daca nu ma cunoaste. Sa ma desprind din monotonia de zi cu zi.

| LittleZyzy a răspuns:

Egipt/Hawaii/Dubai, zone exotice.Pentru ca ador marea si soarele.In Egipt visez sa ajung de cand eram mica, sa vizitez desertul si piramidelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sa vizitez New York-ul. Peisajul urban si arhitectura de acolo ma fascineaza - in special zgarie-norii happy (New York-ul are mai multi zgarie-nori decat orice alt oras din lume, mai mult de 4000 de astfel de cladiri, daca nu ma insel)

| NoName_9903 a răspuns:

Imi doresc sa vad New York-ul, poate chiar anul acesta. L-am vazut ata de mult in filme, incat vreau sa il vad si cu ochii mei.

| 1998ade a răspuns:

Daca vrei sa te relacsezi ti-as recomanda statiunea hurgada din Egipt

| gege a răspuns:

Egipt...mereu am fost atrasa de locu ala, de secretele si misterele pe care le arehappy

| flaviak a răspuns:

Japonia deoarece oamenii de acolo sunt foarte prietenosi si de treaba. Au mancare foarte buna si jpop-ul e super. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egiptul -m-a fascinat de mica.