| Rizer a întrebat:

Care e filmul vostru preferat?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilightlove struck este singurul film la care nu m`am plictisit si l`am vazut de 3 ori in 4 zile:X dupa ce l`am terminat de vizionat mi-a ramas parca si suflet nu stiu cumlaughing multi zic ca nu este o capodora, altii ca este.eu nu stiu asta, dar am vizionat unele filme despre care se zicea ca sunt capodopere si ma plictiseam, in schimb la twilight 2 ore au trecut ca 2 minute.

62 răspunsuri:
| samantha a răspuns:

Imi plac toate genurile de filme dar unul singur m-as uita non stop''STAPANUL INELELOR''nu ma satur sa ma uit la filmul acesa

| carmelita a răspuns:

Twilight

| necrutatorul a răspuns:

The Lord of the Rings este cel mai tare film nu m-am plictisit de el si l-am vazut de 4 ori