| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Care este cea mai buna agentie de turism?[din orasul tau]

8 răspunsuri:
| Mary Marry a răspuns:

Pai mai peste tot sunt aceleasi agentii.
Mie mi se par cele mai bune Jinfo Tour si Marshal.
Astea au fost unele dintre cele mai bune vacante cu ei.
Uite:http://www.marshal.ro/
http://www.jinfotours.ro/.

| matadoru a răspuns:

Din Constanta cu siguranta Nefertiti Travel!

| TDGMeebu a răspuns:

Icar Tours

| darkeyes a răspuns:

Jeka turism...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi in tara cauta cazare la particulari. in strainatate bilete de avion si rezervare la hotel pe net. Salvezi cel putin 30% bani si ai sa vezi ce nici o agentie nu-ti poate arata

| anonimathebest a răspuns:

Christian Tour daca vrei in strainatate dar daca vrei la noi in tara este sa-mi trans cu firma asta am fost noi la mare.

| Anonim_4683 a răspuns:

Cristian tour de cativa ani cand mergem in concedii in afara tarii luam bilete de aici.

| kas a răspuns:

Propria ta agentie! o poti avea daca-mi scrii la contact, pe www.kas-afaceri.ro