| rares_vasiliu a întrebat:

Care este cea mai urata capitala din Europa?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Bucurestiul nu mi se pare a fii o capitala urata... adica este destul de frumos pe langa alte capitale... si destul de curata pe langa budapesta de exemplu care este o capitala f f jegoasa...winking

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

giulestina

| LuS[z] a răspuns:

nu cred ca exista asa ceva.fiecare oras are cel putin un lucru frumos de vizitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti.

| sehtyi a răspuns:

Dupa parerea mea, din pacate, Bucurestiul este cea mai urata capitala europeana.

| Swabia a răspuns:

Sincer nu stiu... ca sa desemnezi ceva urat trebuii dupa anumite criterii sau opinii! ...fiecare persoana ar putea spune "X"e kpitala cea mai putin frumoasa din punctul sau de vedere! ...in fond...fiecare capitala este renumita pentru. ceva! ...si fiecare e deosebita in felul sau!big grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

PARISUL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bucuresti, desi are si parti frumoase

| monicaclaudia a răspuns:

Depinde unu cind viziteaza ceva ce "cauta" ce vrea sa vada
mie Roma nu mi place desi are monumente are de tot si mai mult. da nu ma atrage mai sa fie chiar deloc ( da sti cum e odata in viata trebuie vizitate toate.)

| ionel_adelin a răspuns:

Bucurestiul este sigur cel mai urat. Nu exista capitala mai urata, poluata, jegoasa ca Bucurestiul si studiile o arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofia pentru ca arata tare saracacios. Este un oras urat. Am fost la Sofia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viena, de departe!

| cosss a răspuns:

bucuresti

| ana_maria_ionescu a răspuns:

Chisinau. Daca in alte capitale din estul Europei economia s-a mai dezvoltat, Chisinaul este inca o capitala comunista cu oameni tristi si cladiri reci. Oricum este un oras mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti si Chisinau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris

| alex131289 a răspuns:

Ba voi sunteti nebuni cum sa fie Paris cea mai urata capitala, Roma sau Viena. In perioada comunista Bucurestiu era una din cele mai civilizate si frumoase capidale din lume asa ca...