| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai murdar oras din Romania pe care l-ati vizitat?

27 răspunsuri:
| poechce a răspuns:

Cu siguranta Bucuresti laughingNu am vazut oras mai murdar.

| Brotacelu a răspuns:

Bucuresti

| JeSa a răspuns:

Bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am vizitat toate orasele din tarisoara, dar murdare rau mi s-au parut Bucuresti, Slobozia si Urziceni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucurestii sunt un gunoi imens

| pepe a răspuns:

Categoric Bucureştiul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buzaul straight face

auran
| auran a răspuns:

Bucurestiul

| Klara a răspuns:

Mai mult decat murdar... Slobozia si Caracal! :-|

| costyn162 a răspuns:

Craiova

| buli a răspuns:

Bucuresti, e ala in care stau nu pe care l-am vizitat. M-am saturat de el!

| Gexu a răspuns:

Bucurestiul.Constanta fiind cel mai curat oras happy

| daii a răspuns:

Bucuresti. Si Craiova(pentru ca stau multi rromistraight face)

by daiiwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Bucuresti indiscutabil

| nicoleta_5872 a răspuns:

BUCURESTIUL nu am vazut oras mai murdar si mai infect

| nicoleta_5872 a răspuns:

Cam toate in general...

| Sabwy a răspuns:

Bucuresti si Petrosani. dar, am vizitat Clujul si Alba-Iulia. si cred ca sunt cele mai curate orase...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Bucurestiul, in centru este foarte frumos dar daca te deplasezi spre periferie ...dezastru.

| Sara a răspuns:

Buna intrebare. Rapund fara sa ma uit in jos! Braila!

| DrViorel a răspuns:

Eu din pacate la aceasta intrebare raspund putin deviind de la subiect. Si zic cu siguranta care este cea mai mizerabila tara ROMANI.Deci daca si pe Varful Omu unde oameni mai putin vezi, am gasit numarand pana la 34 de cutii de bere si tigari, atunci ce sa mai zic de locurile unde poate ajunge oricine.

| Ecaterina a răspuns:

Of course, Bucurestihappy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Bucuresti!

by ashley

| bozo a răspuns:

Nu exista oras in sudul romaniei care sa fie curat. Toate sunt in mod egal murdare.
E aberant sa compari Bucurestiul cu Alexandria.
Oricum, nu sunt murdare orasele pe cat de jegosi sunt locuitorii. Si nu e vorba aici de rromi, e vorba de gunoiul alb, pur romanesc.

| Lora_6439 a răspuns:

Sunt din Bucuresti si recunosc ca e murdar. Mizerie am gasit si la Petrosani.

| Sperietoarea a răspuns:

Galati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucuresti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deva infect oras