| diminutiv a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos oras din Romania pe care l-ati vizitat? De departe, Sighisoara.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Avem multe orașe frumoase. Târgu Jiu, Timișoara, Oradea, Brașov, Cluj, Iași sau Piatra Neamț. Dar preferatele mele sunt Sibiu și Sighișoara.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Brasovul e the best ca-l mananc cu tot ce are in el.

| DakotaRoyse a răspuns:

Sighişoara, Braşov şi Târgu Mureş happy

| baru a răspuns:

Sall. De departe, Brasovul. Frumos si curat. Pa!

| baru a răspuns:

Sall. Brasovul si imprejurimile. Este superb. Pa!

| AnnePlatt a răspuns:

Pe mine m-a atras cel mai mult orasul Oradea. L-am vizitat si mi s-a parut frumos.

| ღvampireღ a răspuns:

Brasov si Botosani

| Oanaa82 a răspuns:

Sibiu
Sighisoara
Iasi
Timisoara
Cluj
Bucuresti
Constanta
Craiova
Targu Mures
Piatra Neamt
Bacau
Oradea
si muuulte multe altele

| MariaaDrb a răspuns:

Am vizitat multe orase din Romania dar cel mai mult mi-a placut Clujul...e superb mai ales noaptea

| CharlieHarper a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au plăcut Sibiu, Sighișoara, Brașov și Iași-ul.

| bike a răspuns:

Pe departe cel mai frumos oras din Romania este Brasovul! big grin

| Eaeea a răspuns:

Brasov!:X

| Kultho a răspuns:

Eu sunt adeptul junglelor de beton deci Bucuresti laughing

| hippiegirl435 a răspuns:

In general cele facute de nemti:Sibiu si Sighisoara. Dar un oras car m-a impresionat foarte mult este Iasi.

| deniszro66 a răspuns:

Sibiu