| anonim_4396 a întrebat:

Care este orasul; vostru preferat din Romania?

51 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Am fost in multe orase frumoase, dar sincer oricarui om ii palce mai mult orasul natal, asa ca eu aleg Timisoara pentru ca aici m-am nascut si e normal, alte orase frumoase ar fi Iasi, Cluj, Constanta...happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Orasul meu preferat este Brasovul.

| viatadecacatt a răspuns:

Constanta:X
E aproape de marewhistling

| Teooo a răspuns:

Orasul preferat este normal Timisoara orasul meu natal love struck. Alte orase ar mai fi : Brasov, Cluj, Sibiu si am auzit ca si Iasi este frumos dar inca nu am ajuns acolo.

| inna a răspuns:

Bucurestihee hee

| AvalohAlyn a răspuns:

Sibiu.Are foarte multe frumuseti si nu degeaba a fost desemnat intr-un an capitala culturala europeana.Si Galati, orasul meu mi se pare destul de frumos, cu Dunarea, cu muzee etc.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Timisoara, dar mai am multe orase de vizitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cel în care locuiesc. Pitești.
Pa, pa.

| den a răspuns:

Bacau :X

| Lary a răspuns:

Buna. Orasul meu natal, pitestibig grin

| sweety_1169 a răspuns:

Brasov si sibiulove struck

| antonius74 a răspuns:

Orasul natal, Oradea. daca vrei si altul, atunci aleg Targu Mures

| mihaa a răspuns:

Timisoara, k e la 50 km de satu meu, am vizitat si alte orase dar timisoara e orasul meu de sufletwinking

| Annitu a răspuns:

Poy... Bucureştihee hee

| LuS[z] a răspuns:

Definetly Sibiu

| Anonimus_1246 a răspuns:

Piatra Neamt big grin :X:X best city.big grin si iasul e frumos...cluj sibiu... a PN big grin

| M4RK a răspuns:

Baia mare big grin

| costyn162 a răspuns:

Cred ca Sibiul desi imi place foarte mult Sinaia-Brasov

| fzcsm a răspuns:

Oradea

| Bishop a răspuns:

Constanta big grin

| Klara a răspuns:

Clujulwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ploiestiullove struckhee hee

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu nu mam nascut in Romania si nici nu traiesc acolo dar am auzit despre sibiu multe lucruri frumoase. Dar mai trebuie inca sa vizitez sibiul big grin.

| step213 a răspuns:

Nimeni nu a fost inca in rm valceawinking

| d33a a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui. Cel mai mult imi place Craiova si apoi Mangalia.

| elisa_2627 a răspuns:

Dupa orasul meu natal, imi place Orsova si Targu-Jiu.

| Guitarlove a răspuns:

Sibiu, Brasov si Mangalia love struck.

| alex_7264 a răspuns:

Sibiu, Timisoara :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iubesc Brasovul happy

| www a răspuns:

Bucuresti, altul ar mai fi Timisoara.