| anonim_4396 a întrebat:

Care este perioada din an recomandata pentru o calatorie in Noua Caledonie?

4 răspunsuri:
| murik a răspuns:

Atat pentru perioada de vacanta recomandata cat si pentru alte detalii folositoare si idei, pareri extraordinare iti recomand sa citesti, sau macar sa rasfoiesti cartea lui Ioan T. Morar - "Cartea de la capatul lumii. Noua Caledonie: la un pas de Paradis" http://www.price.ro/......34940.htm. eu una, am citit-o si am ramas cu senzatia ca am si fost acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar acum

| Bebitza_3599 a răspuns:

Varaaaaa:X:X:X:X

| rocky a răspuns:

Vara, dar tinand cont ca ei sunt pozitionati in partea sudica a terrei, cand e iarna la noi
vara e superba in Noua Caledonie