| whitelines a întrebat:

Care oras mi-ati recomanda sa vizitez dintre Madrid, Barcelona, Valencia! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Barcelona. E mult mai interesant decat celelalte doua, de departe. Am fost si vorbesc din proprie experienta.

| whitelines explică (pentru ThePoet):

Multumesc mult! Si eu de fapt ma gandeam la asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie-mi suna mai bine Barcelona.
Drum bun! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona, un oraş minunat!

| LovellyAngel a răspuns:

Am fost in Barcelona si in Madrid, si pot sa spun ca Barcelona este de mii de ori mai frumoasa ca Madrid. In Valencia nu am apucat sa merg, dar sunt sigura ca merita sa mergi in Barcelona. Distractie placuta!

| evakara a răspuns:

Barcelona