| clau_9856 a întrebat:

Care orase sunt mai frumoase:dumraveni, copsa mica, cisnadie

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Dumbraveni este de departe cel mai frumos! Bafta!

App, de unde esti clau, cumva din zona aia?

by Psihoyounger

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu am fost in niciunul asa ca... dar probabil Cisnadie din ceea ce am vazut la televizor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu as opta pentru Dumbraveni.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place Cisnadie.

mlm
| mlm a răspuns:

Mie personal Cisnadie mi-a placut cel mai mult, este mai curatel, fata de celelalte doua orase.

| hashe86 a răspuns:

Cisnadie dupa criteriul frumusete, insa ma atrage mai mult copsa mica, aceea platforma dezafectata.

| yoyo_4559 a răspuns:

Cisnadieeeeeeeeeeeeeeee :X

| clau_9856 explică:

Cine a fost cel mai mare luptator adica jet kune do din ani 1940-1973?