| Nuzicnume a întrebat:

Care sunt cele mai mari hoteluri din Turcia All Inclusive, grădini mari, piscine mari, etc?

3 răspunsuri:
| StefanGGXX a răspuns:

Eu,personal am fost la un hotel numit Miracle din Antalya.In statiunea Lara.Hotelul se numea Miracle Antalya Lara sau ceva de genul.Are o piscina foarte mare, vreo 4 tobogane si un resort foarte mare.Am stat 7 nopti acolo si nu am apucat sa mergem peste tot.Are terenuri de tenis si de fotbal.Mancarea este foarte multa si foarte buna.Are si plaja aproape deci este bine. Sper sa iti placa daca te vei duce!

| Nuzicnume explică (pentru StefanGGXX):

Acela nu este un resort mare, am fost la Delphin Imperial și e mai mare și mai bun.

| StefanGGXX a răspuns (pentru Nuzicnume):

Ba da, este mare, poate nu la fel de mare, dar nu te va dezamagi daca mergi.Sau ai fost deja?