| Raluuk a întrebat:

Care vi s-a parut ce-a mai frumoasa statiune de pe Litoralui Romanesc? Niste sfaturi? funda...

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti. Pentru tineret si multa distractie Mamaia si Costinesti, pentru familii care doresc liniste si multa verdeata Venus.

5 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Nu exista.
Toate sunt urate.

Dar daca vrei sa mergi undeva linistit si aproape curat, incearca Navodari.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Navodari a devenit foarte misto.

| SteauaNordului a răspuns:

Neptun

| elisa_2627 a răspuns (pentru ASIGURATORUL):

Cu siguranta Venus este cea mai atractiva statiune de pe litoralul romanesc.Plaja curata, apa curata, iar vegetatia care acopera statiunea iti creaza un confort bun, tot aici sunt izvoarele de sulf care se gasesc pe plaja si sunt remedii extraordinare pentru organism, aerosolii sunt unici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plaja dintre Venus si Saturn. Mangalia e frumoasa iar. Eforie Sud e mai de sindicat asa, dar e frumoasa plaja...Mamaia a fost frumoasa (pana la suprapopularea cu o specie pe cale de aparitie numita bizon). Si daca nu si nu, cea mai frumoasa statiune de pe litoralul romanesc este Albena happy