| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai tare destinatie turistica pentru un roman?

13 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cred ca cea mai tare destinatie pentru un roman este Siberia. Brrrrrrrrrr, deja ma ia cu furnicfaturi.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de bugetul fiecaruia, poti merge in Grecia, Tunisia, sau la noi in tara in Nordul Moldovei, la mare, la Sinaia.

| andi a răspuns:

Pe terra? nu m-am gandit... dar cred ca siberia rolling on the floor

auran
| auran a răspuns:

La noi in tara cred ca moldova si banatul
afara stiu si eu? o insula uitata de lume

| Parintele a răspuns:

Iadul.

| alexam a răspuns:

Centrul tarii noastre! Poate ne vedem! tongue

| claudya a răspuns:

Locuri exotice,,, Bali ...insulele Canare... ETC

| selef a răspuns:

Babele sau Sfinxul.

| sese a răspuns:

Imi doresc sa ajung ininsula Pastelui.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Romania, desigur. In tarisoara asta, fara drumuri, fara toalete ecologice, fara stiinta de a organiza turismul, sunt totusi o multime de minunatii care merita vazute. Parerea mea!

| silvia_2359 a răspuns:

Cel mai frumos este acolo unde te simti tu bine, indiferent de loc.

| crookedsight a răspuns:

Spania. La căpşuni. Business... and pleasure!

| Crisu_8081 a răspuns:

Turcia si Grecia...am fost des in ambele tari si pot sa zic ca 70% dintre turisti erau romanilaughing nici acolo nu scap de ei, la naibalaughing