| anonim_4396 a întrebat:

Cat de periculos este ca un tip sa calatoreasca singur prin Bangkok?

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai vazut targurile din Bangkok.cu toate animalele din lume?
Eee. existá probabilitatea sa fii vandut la kilogram.hee hee

kratos
| kratos a răspuns:

Daca tipul e Chuck Norris este floare la ureche... daca este un tip fara pregatire va fi destul de riscant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi doar ziua pana la ora 20, nu intra decat in hoteluri, de la hotel la altul intreaba ce dista este, trebuie sa fii vorbitor de engleza si evetual italiana, ia-ti un ghid, nu merge pe strazi laturalnice, ghidul cu explicatii bine definite in lb engleza, itinerariul pentru zxilele c at stai acolo facut de acasa, daca nu, de pe o zi pe alta altfel te ratacesti, este mare cu strazi ca fostul Lipscani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa-ti iei totusi si un tubulet cu vaselina la tine, pentru orice eventualitate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea sunt intrebari tematice? liban, bangkok, algeria. faceti cumva un tur al lumii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de periculos poate chiar foarte

| Gabystelistu95 a răspuns:

O vai, cam periculos straight face

| aysun a răspuns:

Te faci cetatean american, cumperi arme si apoi te duci in Bangkok