| Gas a întrebat:

Caut ceva locatii pentru un team building, eventual o firma care sa se ocupe cap-coada de tot. Daca ati fost in vreun team building cu o firma ok in zone interesante unde vi s-au oferit activitati ok astept recomandarile voastre.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Club Vila Bran; Puflene Resort (Deltă).
Nu știu însă cum se numeau firmele de t.b. care au organizat întrunirile, eu doar am aflat despre cum a fost acolo - și chiar a fost super.

2 răspunsuri:
| Gas explică (pentru mihai69):

De Club Vila Bran am mai auzit referinte bune. Mai astept sugestii.

| lorandczibere a răspuns:

Salut! Contacteaza-i pe cei de la Vertical Adventure. Sunt o agentie de team building excelenta. Am fost si eu cu echipa in cateva sesiuni organizate de catre acestia. Organizatorii sunt foarte prietenosi dar si cand te pun la treaba nu e de joaca. Eu zic ca merita sa ii contactezi. Agentia are sediul in Timisoara dar organizeaza sesiuni de team building in toata tara. http://www.verticaladventure.ro/