| Mihaela_2645 a întrebat:

Sunt in cautarea unui loc de munca in Anglia si as vrea sa-mi recomandati si mie o firma serioasa de recrutare. Eu si prietenul meu am vrea sa plecam in vara aceasta cu un contract sigur. Noi suntem din Craiova si am dori un job, dar nu in agricultura.
Va rog sa-mi impartasiti din experientele voastre si astept recomandarile voastre.

Răspuns Câştigător
| trabardie a răspuns:

Http://www.tjobs.ro/

2 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

90% din anunturile pe portalurile de munca apartin cam acelorasi firme...si nu sunt anunturi credibile. daca mai existau pana mai ieri firme serioase atunci si astea au inceput sa dea tepe...

un sfat:

daca gasesti un anunt credibil verifica firma la itm si camera de comert si industrie apoi tasteaza pe goole numele firmei plus teapa si vei gasi rezultate...bafta

| trabardie a răspuns:

Incearca aici http://www.tjobs.ro/