| Maraaa a întrebat:

Ce ar fi mai tare? o vacanta in Miami sau in Hawai?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Nu ma pot decidelaughing
Dar cred ca o vacanta in Miami smug ar fi suuper
Tu e crezi?

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu as merge in Miami.
E super tarehappy

O seara placutahappy

| Minks a răspuns:

Prefer Miami.

| Oxanna a răspuns:

Miami, daca mi-o plateste cineva accept si una in Hawaii ca bonusbatting eyelashes de la mosu' ca am fost tale tale cumintebig grin

| minnieee a răspuns:

Hawaii :X.

| Psihiatra a răspuns:

Ambele au farmecul lor.La Miami sunt o multime de statiuni specializate in spa-uri, cu piscine, saune, etc.Este minunat pentru relaxare.CAt despre Hawaii, banuiesc ca e o experienta de neuitat.Este un loc exotic, cu peisaje superbe. Votez pentru amandouawinking

| Muflă a răspuns:

Miami e genial, păcat că nu e stilul meu oh go on deccci Hawaii big grin
*cade de pe placa de surf*

| Tweetymrrr a răspuns:

Mie una mi-ar place mai mult una in Hawaii :X*Se scrie cu doi de "i"
Adica nu conteaza locul, conteaza cu cine. Adica pentru mine oriunde e bine. numai sa fiu cu cinvea cu care am inteleg :X
In cazul asat. in Hawaii smugAr fi imi misto. Am auzit ca sunt valuri fenomenale si mi-ar place sa fac surf acolo!batting eyelashesTie?

| DeepInDarkness a răspuns:

Miami pentru ca te distrezi bine
hawaiul e mai linistit
deci miami ramane

| denisa0906 a răspuns:

Cu siguranta Hawai love struck

| WiPi a răspuns:

Ar fimai super sa stau acasa big grin laughing

| Donytzu_1698 a răspuns:

Miami

| LadyViolet a răspuns:

O vacanta in Hawaii, clar! Dar sunt cam presata cu timpul (...) asa ca ma multumesc numai cu o petrecere ca in Hawaii, de ziua mea! Cine vrea sa vina? tongue