| simina a întrebat:

Ce este interesant de vazut la Viena si unde poti sa mananci ceva foarte bun?

Răspuns Câştigător
| yonela_3975 a răspuns:

Deci o sa gasesti in centrul wienei la stephansplatz). sunt multe.pe ring strasse, si pe neutstiftgasse.

4 răspunsuri:
| yonela_3975 a răspuns:

Oau deci la viena sunt foarte multe locuri faine de vizitat este parcul de distractii prater, castelul Mariei Tereza(schonbrunn), acum inainte de craciun este foarte frumos si impodobit deci e un oras superb. eu traiesc aici de aproape 10 ani si imi place mult.happy

| Rebeca_8541 a răspuns:

Aww la vine e froate frumos day dreaming
Poti sa vezi castelul lu Maria Tereza big grin etc;;]
Si orice restaurant e buna mancarea big grin
Merita sa mergi big hug

| yonela_3975 a răspuns:

A cu mancatu nu ai specificat ce doresti un restaurant mai select s-au unul obisnuit.

| simina explică:

Da, vreau un restaurant mai select