| afrodita3333 a întrebat:

Ce faceti vara aceasta?

11 răspunsuri:
| daddy001 a răspuns:

Invatam pentru Bac!

| MrAngelus a răspuns:

Voi incerca sa nu dorm

| RedDany a răspuns:

M a distrez!

| Ando1dul a răspuns:

Sex

| felyfifi13 a răspuns:

Multee...doar scoala nu facem!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Munca.

| Robertofachiru a răspuns:

Sex cu tine. De unde esti?smug

| amdr001 a răspuns:

Pai... eu cel putin, merg la inot, ma voi da cu rolele, voi sta cu prietenele, mananc inghetata, apoi prin august plec la mare... si pe parcurusul verii, voi studia mult la vioara (sunt la un liceu de muzica clasa a 8a ) ca la anul dau admitere pentru clasa a 9a, adica examen la vioara pentru admitere happy tu, ce faci vara aceasta?
P.S: Vara NU dormwinking

| mihaitaLGP a răspuns:

Probabil o sa stau la marginea orasului pe dealul targului la vanat de broaste.

| valentino52 a răspuns:

Ibiza Spain

| epurasu a răspuns:

Merg intr-o excursie! Polonia,Letonia, Lituania, Estonia, RUSIA(Sankt Petesburg, Moscova).- Ukraina(Kiev)