| Marocico_Adrian_1988 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru promovarea unui site de turism ce are legatura cu promovarea turismului din Romania?
m-ar interesa reclame gratis cat si ceva cu bani dar sa fie bune si sa-si merite banii.
Site-ul este www.exploreaza-romania.com
Astept niste sugestii. Multumesc!

5 răspunsuri:
| PORC3 a răspuns:

Cu google face reclame pe youtube. face reclame video si platesti doar cand vizitatori intra pe reclama si se uita. nu platesti daca nimeni nu s-a uitat

| Marocico_Adrian_1988 explică:

Nu prea inteleg, te referi cumva la google adwords inserate in video-urile care ruleaza pe youtube sau?
contul adwords mie suspendat, caut alte alternative.

| Marocico_Adrian_1988 explică (pentru ggalin):

Acela ii un site asemenator cu al meu, nu prea vad cu m-ar putea ajuta si nici nu stiu ce anume ai pus tu pe el... raspunsul tau este vag in a-mi oferi o solutie la ceea ce caut.

| Katy_Katy_1991 a răspuns:

Sunt o multime de metode de a promova un site in google, eu cand incep cate un proiect nou folosesc metodele lui Albert de pe www.albert-manuel.com dar am vazut ca mai sunt siteuri care te invata cum sa-ti promovezi site-ul in google. Doar cauta.