| IoanaIonuca a întrebat:

Ce oras din Europa merita vizitat intr-un city break? Vreau să ii fac cadou fratelui meu o astfel de vacanță, dar nu știu ce să aleg laughing Sunt prea multe

12 răspunsuri:
| lorena1gianinak a răspuns:

Ce zice de Berlin? Merita clar sa fie văzut.

| kaTTsu a răspuns:

Kőln, trăiesc aici e un oraș superb, are ce vedea.

Bula
| Bula a răspuns:

Viena, Praga, Barcelona, Paris, Budapesta
Fiecare merita sa fie vazut, dar este necesar cel putin o saptamana sa vezi macar cateva locuri importante, in fiecare oras.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Praga

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns:

Din Europa as alege sau Roma, Londra sau Paris. Cred ca in orasele astea poti vizita chestii cateva luni si tot nu o sa epuizezi tot.

| sierra1 a răspuns:

Dă-ne un buget maxim și mai vorbim

| IoanaIonuca explică (pentru RoCkKiD):

Londra am vrut prima data, dar cu atatea prosteste, parlament suspendat și ce mai sunt acolo m-am răzgândit.

| RoCkKiD a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Neah, la cat de mare e orasul, protestele astea perturba o micuta parte, iar asta e un lucru bun! Vor fi cozi mai mici la obiectivele turistice.

| acerr a răspuns:

A facut flixbus o chestie faina, ai o calatorie prin 5 6 tari, cu un pret mic 90 e parca,, nu mai retin exact dar e f convenabil
1.BARCELONA
2,COLMAR FRANTA
3. PORTO PORTUGALIA
4.SICILIA

| Clytia a răspuns:

Eu aș alege Veneția sau Napoli.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Utrecht.