| BullyMints a întrebat:

Ce parere aveti despre hotelul Aquis Sandy Beach [ Grecia - Corfu ]? [Doresc raspunsuri numai de la cei ce l-au vizitat big grin ]

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Wow privelistea de sus e drooling categoric nu se compara cu cele din romania.este 50% mai frumos decat hotelul mara din sinaia pararea mea

| ElevatorStricat a răspuns:

Da este foarte frumos si cum a zis si delicv3nt este mult mai frumos ca hotelul mara din sinaia dar iti recomand eu un hotel daca vreihappy In turcia cauta pe net Royal Dragon. E 5 stele 500 euro de pers. allinclusive mananci bei masaje etc. cat vrei tu doar la acei 500E Si transport dus intors asigurathappy