| BogdanS6 a întrebat:

Ce parere aveti despre nudism. Pe unde faceti voi plaja nud?

50 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Fiecare face ce vrea, dar mi se pare o prostie. (doar la barbati laughing )

| NemNUZ a răspuns:

Cat de retard trebuie sa fii ca sa mergi si sa te dezbraci in fata multor oameni?

| Giuvaer a răspuns:

E o senzatie de libertate..nu practic asa ceva dar e haios sa faci asta la o petrecere.rolling on the floor)

| Mădă0611 a răspuns:

Naspa, oameni fara bun simt.
La cum merge lumea, mi-e teama ca n-o sa mai gasesc haine prin magazine, ca daca nu se mai poarta, nu se mai fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac plaja topless.

| amo7 a răspuns:

Pe balcon laughing

| NoShit a răspuns:

Auzisem că era o biserică de nudişti în America unde enoriaşii participau la slujbă dezbrăcaţi pe principiul că aşa i-a lăsat D-zeu. Personal chestia asta mi se pare imorală. Cum adică să mergi să-ţi fluturi organele printre alţi oameni? Şi cică Biblia e şi împotriva pronografiei, dar care e marea diferenţă dintre astea două?
În fine, m-am depărtat de subiect puţin, cu gândul că aduc un exemplu pentru a-mi susţine opinia, aceea fiind că nudismul mi se pare: 1. scârbos, 2. imoral, 3. stupid. Acum logic, de ce ţi-ar plăcea să te plimbi printre funduri goale ca un om neevoluat când s-a inventat naibii lenjeria...sau oamenii nu ştiu ce-i aia intimitate?

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

Acasa

| MarianWLF a răspuns:

E haios dar nu as face asa ceva ma gandesc ma duc si eu acolo gol mai vad fete dezbracate si se trezeste nea Ilie de mai jos ce faclaughing)?

| trazz994 a răspuns:

Eu unul sustin nudismul feminin.

| DimLight a răspuns (pentru MarianWLF):

Il ascunzi in tufisurile nudistelor... sincer nu stiu ce fel e sa fii nudist pentru ca pana cum n-am facut asa ceva deci nu prea imi pot da cu parerea.dar sincer trebuie sa ai macar o igiena decenta acolo jos ca sa te bagi in "busines" laughing

| Lavinia218 a răspuns:

La eforie e plaja de nudisti. happy daca iti place sa vezi batranei cu carnaciorii fluturand ...mult succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| H0lz a răspuns:

Cand vezi cate o gagica de aia. love struck 60-90-60 :X Si dupa iti apare o baba de aia grasa umflata in pasarica goala. ti-se face greata happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ferească-mă Dumnezeu, nu am curajul nici măcar... topless. Sunt mai rușinoasă, na!

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu, nu-i adevarat.Cu rusinea te nasti. Ca si cu bunul simț.

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns:

Nu am nimic cu ei. Daca le face placere sa umble asa, eu nu am nici cea mai mica urma de impotrivire. Pana la urma nu vad de ce se face atata tam tam din moment ce toti aratam la fel (femeile ca femeile si barbatii ca barbatii). Bine acum, nici mie nu mi-ar conveni sa vad straturi de grasime revarsate sau celulita ca pe piciorul unui elefant, dar daca exista pic de rationalitate in capul acelor oameni ne-ar scuti de la asa ceva. Fiecare cum simte.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru BogdanS6):

Eu asa zic laughing Dar e alegerea fiecăruia.

Răspuns utilizator avertizat
| Lavinia218 a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu am zis doar batranei, ci doar ca erau destui care pe deasupra isi mai si frecau zdranga la cativa metri de mine ( si eu nu eram nud, doar topless). Eu am ales sa merg la nudisti pentru ca este mai liber ..nu prea imi place aglomeratia!

Răspuns utilizator avertizat