| RoninKuzuri a întrebat:

Ce parere aveti despre nudism?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ție ți s-a pus pata pe el sau ai devenit adept?

| SG1995 a răspuns:

Paradisul labagiilor, desi consider ca nudism are de aface cu a te simti bine propria piele.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cancer de san, de ovare sau testicole; vivat Vama Veche si alcoolicii drogati care frecenteaza zona.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu cand ai boner si nu trebuie sa-l afisezi

| Darky000 a răspuns:

Buna, Aceiasi parere ca si despre Ortodoxi, Catolici, Penticostali, Gay, Lesbiene, slabi, grasi.
Daca pe mine nu ma afecteaza comportamentul lor, nu am nimic cu alegerea lor.
. TOTI SUNTEM OAMENI.

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Pentru perversi in 99% din cazuri gusturile nu se discuta laughing