| KellyGreen a întrebat:

Ce parere aveti despre topless'ul la plaja?

Răspuns Câştigător
| AmaliaIonela a răspuns:

Heei!
Vad multe fete/femei pe plaja care fac topless,mi se pare indecent,adica, trebuie sa se gandeasca ca mai sunt si alti oameni pe plaja, nu doar ele.
Mi se pare o prostie, dupa parerea mea, trebuie sa nu ai deloc bun simt ca sa faci asa ceva! big grin

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca, chestia asta este ceva de prost gust. Ceva care nu are rusine! Inteleg sa faci chestia asta cand esti intr-un loc numai cu familia ta, dar nu intr-un loc unde te vede toata lumea. Este ceva rusinos, parerea mea.

| Regizorul a răspuns:

Fa ce vrei si nu te lasa influientata de altii.
Tu esti tu si ei sunt ei...end of story

| KellyGreen explică (pentru Regizorul):

Eu nu fac topless, vroiam doar sa vad ce parere aveti voi despre asta.

| Regizorul a răspuns (pentru KellyGreen):

Sunt barbat, ce parere crezi ca am despre asta?happy
Da, imi plac fetele care fac topless (alea frumoase)

| CreangaVerde a răspuns:

Traim intr-o tara teoretic libera in care lumea (teoretic) face ce vrea.
Sunt de parare ca daca vrei sa faci topless, Sa faci!