| BogdanS6 a întrebat:

Ce parere aveti despre nudism. Pe unde faceti voi plaja nud?

50 răspunsuri:
| AndreiS25 a răspuns:

Mai bogdanel tu ori esti Gay si vrei sa vezi niste pute ori esti doar un mic libidinos nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| NoShit a răspuns (pentru BogdanS6):

"Ce parere aveti despre nudism." Cred ca asta am facut, mi-am exprimat parerea punct.

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns (pentru DimLight):

Da asa elaughing

| MarianWLF a răspuns (pentru BogdanS6):

Poate dar mai bine nu incerclaughing

| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Mi se pare exagerat. Stii cumva si de ce religie apartinea acea biserica? Sau este vreun articol scris pe undeva?

| Shìzuko a răspuns:

E o tampenie si eu nu fac plaja nud nicaieri.

| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Pacat ca nu dau si numele religiei, asta imi pare un pic bizar; nu aduc nicio dovada si nicio fotografie ca sa demonstreze asta; nu de alta, dar asa pot face si eu un articol despre nu stiu ce biserica din capatul lumii unde se practica asa ceva; si de fapt era vorba despre un grup restrans de adepti ai unei secte necunoscute care s-au gandit sa exagereze, dar de fapt ei n-au nimic de-a face cu religia. Merci pentru site, oricum!

| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Scuze, nu vazusem inca video.E trist si dezgustator sad

| tarik44 a răspuns:

Nu as face asa ceva.

1: Rusinea.
2: Nu as suporta atatea priviri.
3:Nu toti sunt obligati sa-mi vada corupul.
4: Au probleme psihice cei care practica, parerea mea.

| NoShit a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu.

| SomeRandomDude a răspuns:

Nudismu pentru majoritatea barbatilor vrea sasi arate scula si sa dea mari ca siau luat si ei pastile din astea si la femei ca siau pus silicoane LOGIC!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ChristinaDeath a răspuns:

Ma amuza raspunsurile legate de grasi. sunteti constienti de faptul ca daca un gras are un slip pe el, tot gras e, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRandomDude a răspuns (pentru BogdanS6):

Ba asta e internet=EXPRIMARE LIBERA!

Răspuns utilizator avertizat
| foreverunicorn a răspuns:

Sincer, fiecare face ce vrea. Eu una ma simt libera asa.
Pai... Nu am fost pana acum la o plaja de nudisti.
Sunt adolescenta, dar am un bust foarte generos. Mai mereu fac topless la plaja, iar deseori cand intru in apa stau nud. Pana la 12 ani am fost mereu nud la plaja. Pur si simplu nu-mi pasa ca sunt dezvoltata (chiar foarte dezvoltata). Ma simt libera