| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Ce pareri aveti de Vaslui? Am auzit cum ziceau unii ca e urat, sincer mi se pare ok.

13 răspunsuri:
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

La cum ai formulat întrebarea și având atâtea greșeli gramaticale cred ca și tu ești de acolo happy
Refiniseaza întrebarea mai bine.

| Unsfatbun a răspuns:

Peste tot in lumea asta sunt oameni buni și oameni răi.
Ce te face să crezi că la Vaslui sunt numai bețivi și puturoși?
Sau ce te face să crezi că numai la Vaslui găsești astfel de oameni?
Problema României nu este neapărat Vasluiul, ci toți cetățenii. Ne-am lăsat să fim călcați în picioare fără să facem nimic și iată că am ajuns rău.

Cine vorbește urât despre Vaslui, ii recomand să facă o mică plimbărică prin Parcul Copou ori prin "Teatrul de vară".
Informați-vă despre Comuna Hoceni, Comuna Pădureni ș.a

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orasul in sine arata destul de bine in ultima perioada. Judetul în schimb... Tot polul saraciei si corupției

| Lukasssz a răspuns:

E ok

| Vântulalb a răspuns:

Am vazut putin orasul. E ca toate, cu zone bune si zone proaste. Cat despre oameni... numai ieri s-a dat la stiri despre tanara din Vaslui decorata de regele Spaniei. Si nu e singurul caz laudabil. Asa ca, nu mai asculta toate prostiile ci afla singur.
Eu locuiesc in Ardeal. Se spune ca aici sunt cei mai civilizati oameni. Insa daca s-ar da la stiri toate prostiile pe care le fac, asa cum se da despre Vaslui, parerile s-ar schimba.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

M-ai pierdut la "si nj ce". Vorbești cifrat. Ești agent secret?

| sierra1 a răspuns:

Dacă vii din Paris, Vaslui-ul e nașpa rău, dacă vii din Cocârlații-din-deal, e minunat!

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru IhNomUhNitPARIS):

Din start ai gresit nu sunt de acolo,si din start ai automat o parere proasta despre oras deoarece ai spus ca am scris gresit,ceea ce ar insemna ca acei oameni nu stiu scrie,urat, eu am scrus prescurtat, nu gresit, EU AM INVATAT SA SCRIU, TU INVATA SA CITESTI, BYEE

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică:

Ce spun eu iar ce imi spui tu chiar mi ai demonstrat ca nu stii citi, congratulations!

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică:

Doamne,mai bine rezolvati nevoile sexuale pe care le ai si lasa ne ca ne doare capul, de neadărtali din astia ca tine cu 6 clase si school of the life, si mai baga din algozone sa ti treaca depresia, daca nu merge baga dulcolax sa o scoti prin materie fecala, tocmai daca esti adult, n ar trebui sa iti bati capul cu,, copii,,, pofticiosule de sex nu cumva sa te vad la stirile de la ora 5 violat

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc):

Poate faci sex cu limba romana de nu iti iese sa citestii