| dany1219 a întrebat:

Sunt urat? ce pareri aveti...sincerbig grin

Răspuns Câştigător
| BlackAngel23 a răspuns:

La fel ca meleahi17 dc crezi ca esti urat? nu exista om urat fiecare are frumuseatea lui ...asa isi bat uni joc de alti spunandule ca sunt urati

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mamă ce faţă ai d'oh!

| Kylexy a răspuns:

Fiecare om are frumusetea lui.

| carmi_6480 a răspuns:

Esti sincer.

| DoarOana a răspuns:

Daca ai pus aceasta intrebare inseamna ca tu crezi ca iti lipseste "farmecul".

****************************************************************************
...nu exista oameni urati ci numai oameni care gandesc urat.Frumusetea ne vine intotdeauna dinauntrul fiintei noastre." - DOSTOIEVSKI

"Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni." - Delacroix

*****************************************************************************

Motivul pentru care am postat aceste citate nu este pentru a face un raspuns mai lung ci unul mai amplu, care iti da de gandit. Nimeni nu ar trebui sa se considere "urat". Nu exista asa ceva. Desigur, sunt oameni carora le lipseste farmecul si raspunsul meu ar fi ca "da", iti lipseste farmecul. Trebuie sa ai mai multa incredere in frumusetea ta. In plus conteaza sufletul nu "ambalajul".

| Dannyjj a răspuns:

Nu doar exteriorul conteaza, ci si interiorul, frumusetea-i trecatoare, cum zice si @maleahi17 "Asa esti cum te-a dat Dumnezeu, fiecare om are frumusetea lui" mare adevar a zis cu aceste cuvinte.

| qMisaki a răspuns:

Esti putin cam uratic... Ptr ca ai componentele fetei prea sus. dar, nu toata lumea te cede asa. Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji!

| byencutza95 a răspuns:

Nu esti urat si in plus fiecare om este frumos in felul lui happy

| dany1219 explică:

Pai am intrebat deoarece sunt curios...big grin.ast mai multe pareri...multumesc frumos

| Laura a răspuns:

Sex symbol, ce să mai...

| Anddrea a răspuns:

Nu esti urat, dar nici model nu poti sa fii laughing. Glumeam :d
Ce conteaza parerea noastra? Daca tu te simti bine in pielea ta e perfect. Si frumusetea asta poti s-o compensezi cu altceva : simtul umorului, bunatate, din astea :d

| OvidiuDanzka a răspuns:

Doamne, m-am prapadit de ras rolling on the floor)))))))

Ce sunt intrebarile astea? laughing esti normal omule big grin, ma rog poate putin trist sau nesigur ori fumat, dar esti OK!

| Muzika a răspuns:

Nuhappy esti dragut>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany, fiecare om e frumos in felul lui. happy

| 20CMRecords a răspuns:

Fie vorba intre noi, in primul` rand, nu esti prea destept.

| maleahi17 a răspuns:

Asa esti cum te-a dat Dumnezeu, fiecare om are frumusetea lui