| ka2 a întrebat:

Ce stiti despre Egipt? Merit facuta o luna de miere acolo?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Imi cer scuze, mi s-a aprobat primul raspuns abia dupa ce l-am scris pe cel de-al doilea, si a fost editat, deci in mare parte nu este vina mea ca e editat de doua ori.

17 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Daa merita.

| fryekid a răspuns:

Daca iti permiti happy

| sebastian_2565 a răspuns:

Multa istorie stiu despre Egipt, merita pe buna dreptate 2 luni de miere acolo nu doar una big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il intrebam de doctor KMD, el face naveta in Egipt.acum in serios, el iti poate da cateva referinte.trebuie sa cauti o agentie de turism serioasa, cu securitatea in Egipt nu este de glumit.

| sese a răspuns:

Egiptul este extra dar o luna de miere tebuie (zic) sa fie numai cei doi porumbei fara agitatia unei excursii:Nordul Spaniei, Nordul Frantei, Portugalia in statiuni extra si la OCEAN ceea ce este extraordinar(OCEANUL); recomand SaintMalo (N-Frantei evident la Ocean)

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu ai probleme cu caldura, si vrei si niscai senzatii Tari... incearca! Sigur nu vei uita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca merita, ei si-au dezvoltat mult turismul deci sigur o sa fie misto. Nu am fost pe acolo deci nu stiu cum e cu preturile, da a fost Dentist si poate iti da el amanunte.

mlm
| mlm a răspuns:

Am fost acum 2 ani, pot sa-ti zic ca este superb, am stat in statiunea El Gouna si am fost cazati la hotel Panorama, un hotel format din 4 corpuri cu priveliste spre lagune si mare, a fost super frumos am vizitat Luxorul, de pe Valea Regilor, iar afara erau 45 grade.Cind mergeam la plaja trebuia sa mergi cu papuci de nisip speciali fiindca nisipul ardea, am petrecut super, am fost in excursie si la Cairo, la Sfinx, la Piramide, intr-un cuvant se merita sa vezi frumusetile Egiptului si in primul rand ai si ce vedea, atat arhitectura cit si frumusetile, sincer nu se merita sa stai numai o saptamana, e timpul prea scurt ca sa poti vedea totul asa cum ar trebui.Iti recomand din suflet sa petreci luna de miere in Egipt, vei vedea ca a meritat.Bafta multa si de ce nu: distractie placuta.

| balsamitea a răspuns:

Am fost in Egipt si pot sa spun ca nu as alege aceasta destinatie pentru LUNA DE MIERE, pentru ca daca ajungi acolo trebuie sa vizitezi piramide, temple si tot ce se poate vizita, de la Alexandria pina la Abu Simbel. Ca sa nu mai vorbim ca aproape in fiecare dimineata trebuie sa te trezesti la 4 pentru micul dejun, ca la ora 5 sa fiti in autocare, gata pregatiti pentru un drum lung pina la obiectivele turistice, pentru ca la prinz este imposibil de cald. E o experienta foarte placuta...acum depinde, si ce asteptati voi de la luna de miere... Felicitari!

mlm
| mlm a răspuns:

Am fost acum 2 ani, pot sa-ti zic ca este superb, am stat in statiunea El Gouna si am fost cazati la hotel Panorama, un hotel format din 4 corpuri cu priveliste spre lagune si mare, a fost super frumos am vizitat Luxorul, de pe Valea Regilor, iar afara erau 45 grade.Cind mergeam la plaja trebuia sa mergi cu papuci de nisip speciali fiindca nisipul ardea, am petrecut super, am fost in excursie si la Cairo, la Sfinx, la Piramide, intr-un cuvant se merita sa vezi frumusetile Egiptului si in primul rand ai si ce vedea, atat arhitectura cit si frumusetile, sincer nu se merita sa stai numai o saptamana, e timpul prea scurt ca sa poti vedea totul asa cum ar trebui.Iti recomand din suflet sa petreci luna de miere in Egipt, vei vedea ca a meritat.Bafta multa si de ce nu: distractie placuta.

| cretzu a răspuns:

Sincer sa fiu, nu prea ar fi indicat acel loc pentru luna de miere...este prea uscat si mancarea este foarte ciudata.

| claudya a răspuns:

Egiptul e spectaculos... da nu pentru o luna de miere ci pentru o excursie...pentru luna de miera incearca Coasta de Azur...sau daca nu ceva mai aproape in Turcia...casa de piatra si distractie placuta ...sa ne trimiti si noua niste poze.

| dispe a răspuns:

In hotel e ok. Afara e tiganeala. Pt luna de miere mergeti in Antalya (Turcia) si agentia sa anunte hotelul ca este pentru luna de miere. Veti avea multe avantaje! Casa de piatra si multa intelepciune ca sa reziste o casnicie fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.formare.info/......-2009.html

te poti documenta foarte bine aici. cred :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine frate... daca ai banii si n-ai ce face cu ei atunci faoohappy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un rasp baaa! hello