| justtrust a întrebat:

Ce strategie de marketing ati construi daca ati fi managerul unui hotel de 2 stele intr-un oras mic, hotelul este o sucursala a Societatii Comerciale de Tratament Balnear.

P.S vreau raspunsuri serioase si cel mai bun primeste funda Multumesc

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Strategia este legata cred de mai multi factori: rangul localitatii, atractiile locului, starea si resursele hotelului. Elaborarea ei e un proiect in sine destul de laborios si pe bani, fireste.