| andrei99515 a întrebat:

Ce sunt zece moldoveni pe o scandura?

15 răspunsuri:
| Fluffy a răspuns:

Perie de sarma laughing) O stiu pe asta de la Schimb de mame laughingAoleurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceteaza cu aceste intrebari, pentru ca pe acest site, probabil sunt si moldoveni, care, banuiesc ca iti vor raporta intrebarea pentru ca se vor simti jignitiwinking
si appbig grin
chiar, ce sunt?big grin sunt curioasalaughing

| Raiden a răspuns:

Perie de sârmă. laughing

| Lora a răspuns:

Cuie ce sunt?

| DolcE_7446 a răspuns:

Perie de sarma...laughing

| 인스피릿 a răspuns:

Perie de sarma? XD

| Deea a răspuns:

Piepten

| Laura_2393 a răspuns:

Perie de sarma. kapshuna eu sunt Moldoveanca dar ma nu ma deranjeaza ci din contra ma amuza. Daca ai simtul umorului nu are de ce sa te deranjeze. Andrei continua, mie imi plac bancurile cu moldovenihappy Tu sti ce scrie pe poarta unui constantean in loc de " Nu intrati, caine rau"?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce le spune sarme? la moldoveni? care stie? dau funda.

| Beatrice a răspuns:

. sunt niste oameni obisnuiti.sunt moldoveanca. oameni buni, incetati cu intrebarile acestea.inainte nu exista asa ceva pe TPU straight face

| LoRy_7949 a răspuns:

Perie de sarma rolling on the floor)
lol smug

| Deea a răspuns:

@laura, ce scrie ca m-ai facut curioasa laughing

| Raiden a răspuns:

@Fluffy, tot de la Schimb de mame o stiu si eu. Cu Jinutarolling on the floor, cu tipa aia care nu voia sa se duca la scoala imbracata precum o fufă.rolling on the floor
Sau cand a dat mama de schimb noul regulament sa iasa copii afara la 10 noptearolling on the floor.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu stiam asta. App.Sunt moldoveanca. Suntem mai buni ca tinetonguetongue

| Psihiatra a răspuns:

Un motiv in plus de a bate cuie laughing