| NUUSTIU a întrebat:

Ce tara ati vrea sa vizitati? SI de ce?

118 răspunsuri:
| Petru199 a răspuns:

Eu as vrea sa ma deplasez in china sa vad cum fac chitaienii oua fara gaini big grinbig grin

| dumitru15a97 a răspuns:

Romania, Spania, Italia, Grecia, Franta, Marea Britanie... etc. s.a.m.d.

| StefyGirl12 a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez Italia pentru ca am mai fost odata si mi.a placut mult pentru ca marea era minunata, foarte albastra.happy Si as mai vrea sa vizitez Elvetia deoarece am auzit ca oamenii sunt de treaba si ca este Tara Ciocolatei, a cesurilor, a bancilor si a cantoanelor. happy

| EtelkahhygIrina a răspuns:

India

| nuantainchisa a răspuns:

Italia. Locul unde a inceput renasterea.
O tara plina de cultura si clasicism.

| Bulinutza_alinutzza_1997 a răspuns:

Paris..ca e foarte frumos si pentru unii romantic

| Gabi123412 a răspuns:

Pai eu vreau sa merg in : Kazahstan, Letonia WoW... E super acolo. obiceiuri extraordinare, si Italia deoarece mancarurile sunt extraordinare, obiceiurile si mai si decat mancarea laughing si cam atat... wave Paa

| Brokk a răspuns:

S.U.A. pentru ca acolo traiesti viata la maximum! :X

| CreepyFace a răspuns:

Japonia sau Coreea pentru ca mi se pare interesant tot ce tine de cele doua, au traditii diferite. Plus ca ma pasioneaza sa aflu mult mai multe despre traditie, obiceiuri etc. happy

| deyadeea11 a răspuns:

SPANIA CA imi place limba.

| FloryGirl a răspuns:

Turcia si japonia

| 박소연 a răspuns:

Coreea de Sud Evident!:X:X Imi plac la nebunie oamnenii, cultura, muzica (K-pop= Trupele), limba lor, serialele si tot ce este legat de aceasta tara:X:X.....Imi place si japonia dar mai ales animeurile japoneze:X:X

| miry12 a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez tara america deoarece e cea mai fruniasa si cu hallywood deci..nu stiu.dar.aaa,. asta e tara mea preferata! funda!

| FRumUSica16 a răspuns:

Buna! Eu as vrea sa vizitez : Franta unde sunt numai frumuseti de vizitat. Hawaii unde este o insula de vis. S.U.A unde as vrea sa ajung la Hollywood.

| shutdown a răspuns:

Germania si franta!

| sr15mary a răspuns:

Spania! Vreau sa vizitez Santiago Bernabeuwinking

| SponchBob16 a răspuns:

Cred ca Great Britain...e o tara foarte cool

| cnny a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez Spania pentru ca limba mea preferata este...

| narcis300202fistiag a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez Emiratele Arabe Unite-Dubai, pentru ca acolo am aflat ca este super frumos

| Raullove a răspuns:

Prima data in Paris orasul iubiri si dupa in america

| flavius0007 a răspuns:

Anglia,matusa mea este acolo si mereu imi povesteste cat de frumoasa este tara, am vazut poze si mi se pare curat si foarte frumos!

| SaveTheNature a răspuns (pentru flavius0007):

Sunt in Anglia si, cred ca matusa ta minte foarte foarte mult. Tara e cea mai murdara din vestul Europei, ploua non-stop, mancarea este jalnica, si englejii murdari-grasi si galagiosi. Si apropo -nu se barbieresc in zonele intime. Deabea astept sa scap de imputitii astia.

| omicaminciunaalba a răspuns:

Coreea de Sud pentru ca imi place foarte mult india pentru obiceiuri si egipt

| AdrianTpu99 a răspuns:

Sincer acum nici una dar pot sa-ti recomand Bulgaria Franta Ungaria. pentru ca aceste tari au monumente si locuri impresionante

| Reinholtz_Erich_1999 a răspuns:

As vrea sa vizitez SUA pentru a vizita NASA si muzeele celor mai mari trupe rock din istorie, de exemplu Metallica.

| AnDrEeAsexiGiRl a răspuns:

As vrea sa vizitez Parisul.
Sa vad Turnul Eifel

| Madalina_Ghita_1989 a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Japonia! Am vazut un reportaj facut in Japonia si pur si simplu m-a fascinat. Cred ca pentru un european cultura japoneza e ceva special.

| lory172 a răspuns:

As vrea sa vizitez Grecia in special Insula Thassos.Este foarte foarte frumos:X s este si foarte exotica si mai mult as vizita-o pentru peisaj, care este superbbig grin

| dorina2000 a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez SUA.Imi place limba engleza si acolo se vorbeste limba aceasta.

| michaelionut a răspuns:

China ete o tara cu o mare istorie, cultura si am o atractie pentru chinezi

| OtiliaOty a răspuns:

Eu ialia