| NUUSTIU a întrebat:

Ce tara ati vrea sa vizitati? SI de ce?

118 răspunsuri:
| IacobitaAndreea a răspuns:

Dubai...pentru atractiile turistice!

| dana1509 a răspuns:

Eu vreau sa vizitez cipru. Aceasta tara e frumoasa sicel mai mult imi place marea de o culoare azurie deschis

| Rocsannet a răspuns:

Eu una, as vrea sa vizitez Korea, deoarece imi plac foarte mult koreeni... Sunt si un mare fan a Serialelor Koreene. blushing.

| martino a răspuns:

Eu unu as vizita Australia... datorita peisajelor si faunei unice pe Terra...

| Roxxannagb a răspuns:

Cred ca mi-ar placea sa vizitez Japonia sau China sau in orice caz o tara din Asia, pentru ca mi se pare ca sunt atat de diferiti de noi ca obiceiuri, menatlitate si traditii incat ar fi o experienta noua.Merita sa vezi "lumea lor" cu ochii nostri

| Dorina1989 a răspuns:

Italia,vrem sa le facem nasilor o surpriza de ziua nasului, da nu stiu de ce acte avem nevoie poate ma poti ajuta

| habbubu a răspuns:

Germania.
as vrea sa le pot intelege modul de viata.