Ce tara iti doresti cel mai mult sa vizitezi?

Va deschidem apetitul pentru conversatiile despre calatorie cu acest clip despre Islanda :)

308 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

UAE

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Mi-as dori sa mai merg inca o data in SUA.

| Innsbruck a răspuns:

Japonia,Coreea,China,Thailanda

| Admunssen a răspuns:

Thailand, fireste. big grin

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Desigur,sunt foarte multe tari frumoase si care de care mai interesante Anglia,Spania,Elvetia, Franta, China, Australia, etc.Dar cel mai mult as vizita America.
O viatra frumoasa!
Peace!

| Moryami a răspuns:

Franta big grin

| nlko a răspuns:

Japonia si S.U.A. happy.

| Ana94 a răspuns:

Finlanda sau Norvegia happy

| 拉维尼亚 a răspuns:

Japonia

| վፀiፀፀ a răspuns:

Anglia si America

| Mădălllinna a răspuns:

Mexic!

| an0therkid a răspuns:

Coreea de sud & Japonia

| JackFrost96 a răspuns:

Egiptwinking

| AlexisZLS a răspuns:

Am vizitat Italia si Franta si Norvegia,iar acum as vrea sa vizitez:Germania,Anglia, Spania, S.U.A, Olanda, Austria(O sa ma duc in mai sa vad Eurovisionul) si Belgia

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

S.U.A Sau Franta!
Iubesc tarile astea!

| CaSiHai a răspuns:

Insulele exotice tari exotice

| kitykity a răspuns:

As vrea Norvegia.

| BMicha3l a răspuns:

USA & Brazil

| BMicha3l a răspuns:

Brazil

| BMicha3l a răspuns:

USA #1

| MateiSebastian a răspuns:

Украина, mai exact, orașul Прип'ять'.

| ArthurKn a răspuns:

Tarile Nordice si Noua Zeelanda

| FashionKitty a răspuns:

Japonia, Irlanda, Norvegia, Islanda si Olanda cel mai mult dar multe tari merita vizitate pentru ca fiecare are un specific si ma intereseaza in afara de cele enumerate mai sus tari de pe alte continente pentru ca, dupa parerea mea, calatoritul e important ca sa-ti largesti orizonturile si la propriu si la figurat, mai ales daca iti place sa citesti e super sa ai si experientele proprii in minte.

| oana1 a răspuns:

Eu imi doresc foarte mult sa vizitez Miami

| Sxx a răspuns:

Franța, la Paris big grin

| ℓσяєภยş a răspuns:

Grecia

| 010123 a răspuns:

Eu vreau in Marea Britanie! :3

| Furti a răspuns:

Mai intai as vizita Romania, apoi mi-as dori sa vizitez Franta.

| ArchWord a răspuns:

Eu as alega America ( si de N si de S )

| emignon a răspuns:

Cetatea care are temelii tari, al carui constructor si ziditor este Dumnezeu. Pe scurt, eternitatea alaturi de El si de Fiul Sau.