| wolder a întrebat:

Ce tara vrei sa vizitezi? Ce atractii turistice doresti sa vezi din tara respectiva?

5 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

Kazakhstan- Marea Aral big grin

| timisoara a răspuns:

Brazilia - San Marco, orasul camioanelor, fabrica scania.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Coreea de Sud-> Seul

| GoodLuck10 a răspuns:

Franta, Paris-> Turnul Eiffel

| HeartBreaken a răspuns:

Vreau sa vizitez Coreea de Sud mai exact capitala si anume Seul. Nu prea stiu eu puncte turistice dar cred ca as merge sa ma plimb pe strazi, la cumparaturi la mall-uri dar si in piata pentru ca sunt chestii total diferite ca la noi, dar cel mai mult si mai mult sa vizitez YG Entertaiment happy Si cred ca as vrea neaparat sa merg in parc si la raul Han ^^