| AvalohAlyn a întrebat:

Care ar fi prima țară pe care ai vrea mult sa o vizitezi daca ai putea?
Eu Hawaii și în general U.S.A.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

America și Elveția.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie mi-ar conveni si aici in Romania de as avea destui bani sa-mi permit sa stau 2 saptamini la cel mai frumos hotel din cea mai frumoasa statiune montana sa zicem Poiana Brasov.In viata mea desi am lucrat 40 de ani nu mi-am permis nici o vacanta nici o iesire nicaieri.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Koreea sau Japonia pentru ca sunt total diferite de ce stim noi in europa si america.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Brazilia