Ce tara iti doresti cel mai mult sa vizitezi?

Va deschidem apetitul pentru conversatiile despre calatorie cu acest clip despre Islanda :)

308 răspunsuri:
| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Franta, China

| StefaniaNeagu a răspuns:

Australia!

| Albertorx a răspuns:

SUA

| HwsKi a răspuns:

America adica S.U.A

| Aliin97 a răspuns:

Mexic!

| SorinSonOfSolen a răspuns:

Un top 5:

Italia, Grecia, Anglia, Germania, Suedia.

| thinkro a răspuns:

Germania

| SabinaAndreea a răspuns:

S.u.a

| AlphaPower a răspuns:

Eu as dori sa caltoresc in America, Anglia si Italia.In Italia am fost deja deci astept sa calatoresc si in celelalte tari pentru a-mi largi orizonturile si pentru a-mi deschide mintea si a putea afla cat mai multe informatii.

| raulinho0805 a răspuns:

Ar fi multe dar Japonia ar fi ceva exotic zic eu avand in vedere distanta nivelul de trai ridicat, rasa ganbena tehnologia avnsata etc.

| Iulian743 a răspuns:

Canada

| AgruptiS7 a răspuns:

Casa Blanca din ASIA

| yuliansch a răspuns:

Mauritius

| QueenCoffee a răspuns:

Japonia,Anglia...Australia

| Ani11 a răspuns:

Japonia.

| CosminShAtat a răspuns:

China e foarte multa tehnologie acolo

| BlackSilver a răspuns:

Toate tarile lumii big grin

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Anglia, S.U.A, FRANTA

| jozsef10 a răspuns:

SUA si Egipt! big grin

| MariaaaaLm a răspuns:

Londra ♥

| RobertoTo a răspuns:

Egypt

| GindestePozitiv a răspuns:

Stiu ca pare putin ciudat dar eu vreau China, o tara cu o antichitate foarte interesanta locuri si arhitecturi foarte creative. Asta ar fi o tara din cea mai mare curiozitate a mea dar multe altele as vrea sa vizitez pe mine ma atrage antichitatea tarilor arhitecturi stravechi nu sunt atras de ce e la moda acum.

| JohnSeed a răspuns:

EXTRAORDINARA coincidenta. Chiar Islanda este una din tarile pe care vreau sa le vizitez cel mai mult. Pe urmatoarele locuri sunt tarile nordice, SUA si Regatul Unit.

| onioni53 a răspuns:

Pe primul loc ar fi Anglia, apoi SUA, Franța, Israel

| Partenie_Sabina_1995 a răspuns:

AGr

| Partenie_Sabina_1995 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Gtecia

| irinaC2014 a răspuns:

Italia(venetia)si franta(parisu)

| alexsaxx2323 a răspuns:

Anglia, Spania

| Daniela1234567 a răspuns:

California

| AliBaba11 a răspuns:

Coreea de sud!