| cealapamarin a întrebat:

CE TREC la biletul de avion unde scrie No. am bagat cnp si nr si nu a mers, ce anume trebuie sa bag mai exact?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde la No?

| cealapamarin explică (pentru suntserios):

Uite aici dupa ce completez cu numele
https://imgur.com/a/Wql8g

| valentina2392 a răspuns:

Scrii seria si numarul nici decum cnp-ul

| Apollo007 a răspuns:

Seria si nr de buletin fara spatii

| cealapamarin explică:

NU MERGE am bagat si serie de buletin si tot si imi da eroare asta Error
An error/errors has/have occurred on this page. Please check and correct the fields with an error message in order to continue with your booking. (10003)

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru cealapamarin):

La ce ai dat tu acolo pare ca cere numarul cardului de fidelizare a companiei. Dupa cum vezi nu e obligatoriu de completat daca nu ai. Lasa gol si treci peste

| mihai69 a răspuns:

Poate fi pentru actul de identitate, dar cel mai probabil e vorba despre numărul (codul) rezervării tale (biletul electronic).