| juniper a întrebat:

Ce va place mai mult dintre statiunile astea? Cositnesti sau Mangalia si spuneti si de ce?

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Mie imi place in Costinesti fiindca este o statiune pentru tineri, distractie.

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mie mangalia... e mai curat...liniste...

| alexa a răspuns:

Costinestiul dupa parerea mea... e destul de draguta.in primul rand sunt multi tineri/in al doilea rand e si multa distractie asa cum trebuie sa fie la mare.aqlo sunt discotecile ring si tineretului unde au loc mereu concerte...sunt foarte multe terase si ai unde sa iesi in fiecare seara...mankrea e destul de buna si... daca nimeresti la una din vilele de aqlo dar nu in plin sezon(15 iunie 15 august)ai sansa sa platesti si mai ieftin decat la hotelul din centru...sincer eu cred ca merita. mi. e una imi place mult si merg aqlo la cineva in kiekre an si e soooooper:X:X:X

| sese a răspuns:

Costinestiul a fost si este pentru tineri(desigur nu exclusiv)
Mangalia este o adevarata statiune ce nu difera prea mult de ce este in alte tari. Poate cea mai... din Romania.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Mangalia ca e ceva mai cunoscutahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Costinești, este o stațiune vizitată foarte mult de tineri.
Pa, pa.

| madonica a răspuns:

Mangalia...Mangalia-e un vis frumos ...7 zile, 7 nopti

| draculaq a răspuns:

Mie imi place Mangalia mai mult. Imi place linistea la mare...

| Danay a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bine e sa mergi in alta tara de exemplu costa la fel de mult 7 noptzi all inclusive in Bulgaria, drumul este acelasi de lung, servicii impecabile etc