| anonim_4396 a întrebat:

Ce variante de traseu am spre statiunea Venus cu plecare din Reghin, Mures.

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Ai 2 variante mai bune:
1. Acceleratul de la Reghin la Bucuresti Nord la 21:04, iar din Bucuresti la Constanta la ora 7 : 35 si ajunge in Constanta la 11: 43, in gara stai numai 50 de min, in total 14h si 39 de min.
2. IC de la Reghin la Brasov de la ora 14. 07 si pe urma rapidul Brasov - Constanta de la ora 21: 29 care ajunge in ct la 5: 39. In gara din brasov trebuie sa stai 2: 49 (cel mai putin, deci un total de ore de 15:32)
Eu zic ca ar fi mai bine prin Brasov, ca bucurestiul cam intarzie.

Si de la Constanta iei un microbuz pana la Venus.

http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Reghin/Constanta