| wekinzsianimale a întrebat:

Cine a fost la hotelul lido site cumva cum se ajunge acolo cu masina?

Răspuns Câştigător
| escroaca a răspuns:

Hotelul lido [ din mamaia, presupun ] este situat in zona nordica a statiunii, langa hotelurile Amiral, Comandor si Orfeu. Poti ajunge acolo cu masina; odata ce gasesti hotelurile de mai sus te poti orienta si sigur o sa il gasesti. Cauta pe internet harta si tot felul de poze.

Sa ai o vacanta frumoasabig hug

Sa

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Oraşul nu ni-l zici?

| happykill a răspuns:

Daca scrii pe google : hotelul lido harta sigur vei stiwinking

| wekinzsianimale explică:

Hotelul lido*** e in mamaia!