| gabriela_2071 a întrebat:

Cine imi spune unde sa merg vacanta asta, la mare in grecia sau la niste rude in polonia? este randul meu sa hotarasc vacanta aceasta si chiar nu stiu care dintre acestea 2?

4 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

Greciawinking

| Romeo_7785 a răspuns:

Gabriela dupa parerea mea ar trebui sa mergi in grecia deoarece acolo poti merge si la plaja si poti vizita Muntele Olimp (ca de exemplu)si multe altele
deci mult succes si drum bun

| deedeedienutza a răspuns:

La mare in Grecia.

| AlinaAlly a răspuns:

Pai in grecia e foarte frumos dar nu iti recomand dupa ce se aude pe la stiri ca e in razboi mai bine nu ...asa ca iti recomand in poloniabig grin